Total 956 results
Competition
Select:
Country Date
Select:
Member
Select:
Class Place P* Score
Pro Plan EDC Paluküla koertesprint 2021 15.05.2021 Lloyd Clark DBM 1 4 33
Pro Plan EDC Paluküla koertesprint 2021 15.05.2021 Kristen Kreek DCK1 1 3 32
Pro Plan EDC Paluküla koertesprint 2021 15.05.2021 Kert Kreek DCK1 2 3 26
Pro Plan EDC Paluküla koertesprint 2021 15.05.2021 Randel Kuus DCK2 1 5 34
Pro Plan EDC Paluküla koertesprint 2021 15.05.2021 Rene Kangilaski DCK2 2 5 28
Pro Plan EDC Paluküla koertesprint 2021 15.05.2021 Chris Nõlvak DCK2 5 5 13
Pro Plan EDC Paluküla koertesprint 2021 15.05.2021 Aigar Kuus DCM 1 6 35
Pro Plan EDC Paluküla koertesprint 2021 15.05.2021 Raido Laidla DCM 2 6 29
Pro Plan EDC Paluküla koertesprint 2021 15.05.2021 Tarvo Siim DCM 4 6 22
Pro Plan EDC Paluküla koertesprint 2021 15.05.2021 Lloyd Clark DCM 6 6 11
Pro Plan EDC Paluküla koertesprint 2021 15.05.2021 Krislin Pärt DCW 4 9 20
Pro Plan EDC Paluküla koertesprint 2021 15.05.2021 Egle Rebane-Klemm DCW 6 9 14
Pro Plan EDC Paluküla koertesprint 2021 15.05.2021 Kaja Loot DCW 7 9 16
Pro Plan EDC Paluküla koertesprint 2021 15.05.2021 Virve Vuks DCW 8 9 13
Pro Plan EDC Paluküla koertesprint 2021 15.05.2021 Anu Raja DS1 open 2 5 33
Pro Plan EDC Paluküla koertesprint 2021 15.05.2021 Virve Vuks DS1 open 4 5 16
Pro Plan EDC Paluküla koertesprint 2021 15.05.2021 Alice Lindlo DS2 1 12 46
Pro Plan EDC Paluküla koertesprint 2021 15.05.2021 Kaja Loot DS2 9 12 8
Pro Plan EDC Paluküla koertesprint 2021 15.05.2021 Martin Kreek DS2 10 12 7
Pro Plan EDC Paluküla koertesprint 2021 15.05.2021 Kairi Kreek DS2 11 12 6
Pro Plan EDC Paluküla koertesprint 2021 15.05.2021 Marit Kuus RELAY 5 6 5
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Lloyd Clark DBM 1 7 36
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Taivo Kangilaski DBM 2 7 30
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Lloyd Clark DBM 3 7 24
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Rene Kangilaski DBM 5 7 15
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Marit Kuus DBW 1 10 39
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Emma Jäger DBW 6 10 15
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Kristen Kreek DCK 1 8 37
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Carl Liiva DCK 2 8 31
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Kert Kreek DCK 5 8 16
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Chris Nõlvak DCK 5 8 16
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Kasper Kuus DCK 8 8 7
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Aigar Kuus DCM 1 3 32
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Tarvo Siim DCM 2 3 26
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Emma Jäger DCW 7 15 17
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Kairi Kreek DCW 10 15 10
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Krislin Pärt DCW 11 15 9
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Virve Vuks DCW V 6 9 14
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Kaja Loot DCW V 7 9 11
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Randel Kuus DCY 1 3 32
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Rene Kangilaski DCY 3 3 20
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Lloyd Clark DS1 2 6 29
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Anu Raja DS1 3 6 23
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Lloyd Clark DS2 1 12 41
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Martin Kreek DS2 6 12 17
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Virve Vuks DS2 9 12 8
Virtuaalne BaltoSprint 2021 30.04.2021 Kaja Loot DS2 10 12 7
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Lloyd Clark DBM 3 12 29
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Taivo Kangilaski DBM 4 12 23
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Lloyd Clark DBM 5 12 20
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Rene Kangilaski DBM 9 12 8
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Carl Liiva DBM 12 12 5
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Marit Kuus DBW 2 15 38
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Randel Kuus DCK 1 5 34
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Rene Kangilaski DCK 2 5 28
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Carl Liiva DCK 3 5 22
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Aigar Kuus DCM 1 10 39
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Tarvo Siim DCM 2 10 33
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Lloyd Clark DCM 3 10 27
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Raido Laidla DCM 6 10 15
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Krislin Pärt DCW 4 28 39
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Emma Jäger DCW 11 28 22
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Keidi Mäe DCW 18 28 15
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Kairi Kreek DCW 19 28 14
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Virve Vuks DCW 20 28 13
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Kaja Loot DCW 21 28 12
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Lloyd Clark DS1 4 16 27
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Anu Raja DS1 5 16 24
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Ene Ehrlich DS1 11 16 10
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Ene Ehrlich DS1 12 16 9
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Lloyd Clark DS2 1 17 46
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Ülle Aaslav-Kaasik DS2 9 17 13
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Virve Vuks DS2 14 17 8
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 23.04.2021 Kaja Loot DS2 15 17 7
Virtual race By Canipat´addict 12.12.2020 Virve Vuks DCW 92 157 70
Virtual race By Canipat´addict 12.12.2020 Kaja Loot DCW 136 157 26
Virtual race By Canipat´addict 12.12.2020 Virve Vuks DS1 23 25 7
Virtual race By Canipat´addict 12.12.2020 Kaja Loot DS1 23 25 7
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Lloyd Clark DB 1 5 78
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Emma Jäger DB 5 5 36
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Kert Kreek DCK1 1 1 70
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Noora Aaslav-Kaasik DCK2 1 2 72
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Kristen Kreek DCK2 2 2 60
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Aigar Kuus DCM 1 10 88
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Tarvo Siim DCM 4 10 52
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Raido Laidla DCM 5 10 46
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Margus Merilo DCM 8 10 28
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Lloyd Clark DCM 10 10 20
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Krislin Pärt DCW 3 6 56
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Kairi Kreek DCW 4 6 44
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Kaja Loot DCW 5 6 38
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Virve Vuks DCW 6 6 32
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Randel Kuus DCY 1 2 72
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Rene Kangilaski DCY 2 2 60
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Richard Põldmaa DR4 2 3 62
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Martin Kreek DR6 1 1 70
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Anu Raja DS1 3 5 54
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Kaja Loot DS1 4 5 42
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Virve Vuks DS1 5 5 36
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Hardi Riis DS1 RNB 1 7 82
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Alina Liski DS2 4 4 40
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Lloyd Clark DBM 1 4 33
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Taivo Kangilaski DBM 2 4 27
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Hardi Riis DBM 4 4 15
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Alice Lindlo DBW 4 6 17
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Randel Kuus DCK2 1 2 31
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Rene Kangilaski DCK2 2 2 25
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Raido Laidla DCM 2 7 30
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Tarvo Siim DCM 4 7 18
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Lloyd Clark DCM 6 7 12
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Margus Merilo DCM 7 7 9
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Kaja Loot DCW 7 8 10
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Virve Vuks DCW 8 8 7
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Anu Raja DS1 2 4 27
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Kaja Loot DS1 3 4 21
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Virve Vuks DS1 4 4 15
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Richard Põldmaa DS2 2 4 27
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Ene Ehrlich DS2 4 4 15
PrimaDog Kõrvemaa koerakrossi challenge 2020 13.09.2020 Aigar Kuus DCM 1 8 37
PrimaDog Kõrvemaa koerakrossi challenge 2020 13.09.2020 Raido Laidla DCM 3 8 25
PrimaDog Kõrvemaa koerakrossi challenge 2020 13.09.2020 Tarvo Siim DCM 4 8 19
PrimaDog Kõrvemaa koerakrossi challenge 2020 13.09.2020 Anu Raja DCW 2 6 29
PrimaDog Kõrvemaa koerakrossi challenge 2020 13.09.2020 Virve Vuks DCW 4 6 17
PrimaDog Kõrvemaa koerakrossi challenge 2020 13.09.2020 Kaja Loot DCW 5 6 14
PrimaDog Kõrvemaa koerakrossi challenge 2020 13.09.2020 Marit Kuus DCW 6 6 11
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Taivo Kangilaski DBM 1 4 35
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Lloyd Clark DBM 1 4 35
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Randel Kuus DCK2 1 3 32
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Rene Kangilaski DCK2 3 3 20
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Tarvo Siim DCM 1 10 35
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Raido Laidla DCM 1 10 35
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Keidi Mäe DCW 1 11 35
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Kaja Loot DCW 1 11 35
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Virve Vuks DCW 1 11 35
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Hardi Riis DS1 1 6 35
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Anu Raja DS1 1 6 35
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Virve Vuks DS1 1 6 35
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Kaja Loot DS1 1 6 35
ZKK biatlons ar suni'2020 01.08.2020 Raido Laidla DBIM 1 6 35
Baltosummer 2020 04.07.2020 Hendrik Kuus Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Kristen Kreek Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Kert Kreek Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Randel Kuus Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Ülle Aaslav-Kaasik Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Virve Vuks Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Triin Tammiste Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Tarvo Siim Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Richard Põldmaa Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Reet Volt Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Martin Kreek Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Marit Kuus Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Mariin Kaljula Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Margus Harak Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Liina Lind Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Kaja Loot Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Kairi Kreek Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Helle Kaljula Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Anu Raja Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Aigar Kuus Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Kairi Kreek TRAINING 0 19 10
Virtual Race "United World" 06.06.2020 Lloyd Clark DB 3 23 40
Virtual Race "United World" 06.06.2020 Lloyd Clark DCM 10 22 17
Virtual Race "United World" 06.06.2020 Keidi Mäe DCW 10 27 22
Virtual Race "United World" 06.06.2020 Kaja Loot DCW 19 27 13
Virtual Race "United World" 06.06.2020 Virve Vuks DCW 24 27 8
Virtual Race "United World" 06.06.2020 Lloyd Clark DS1 2 8 31
Virtual Race "United World" 06.06.2020 Virve Vuks DS1 7 8 10
Virtual Race "United World" 06.06.2020 Kaja Loot DS1 8 8 7
Linfoamici Virtual Trail e DogTrail 04.06.2020 Virve Vuks DCW 14 16 7
Linfoamici Virtual Trail e DogTrail 04.06.2020 Kaja Loot DCW 15 16 6
Light the FUSE: Virtual challenge 31.05.2020 Lloyd Clark DC 1 4 33
Light the FUSE: Virtual challenge 31.05.2020 Keidi Mäe DC 3 4 21
Virtual Race 2.0 The Blue Dog and The Race Spot's 30.05.2020 Lloyd Clark DB 5 60 68
Virtual Race 2.0 The Blue Dog and The Race Spot's 30.05.2020 Lloyd Clark DBMV 2 2 25
Virtual Race 2.0 The Blue Dog and The Race Spot's 30.05.2020 Lloyd Clark DCM V 2 6 29
Virtual Race 2.0 The Blue Dog and The Race Spot's 30.05.2020 Keidi Mäe DCW 11 32 26
Virtual Race 2.0 The Blue Dog and The Race Spot's 30.05.2020 Virve Vuks DCW 27 32 10
Virtual Race 2.0 The Blue Dog and The Race Spot's 30.05.2020 Kaja Loot DCW V 12 15 8
Virtual Race 2.0 The Blue Dog and The Race Spot's 30.05.2020 Virve Vuks DS1 3 4 21
Virtual Race 2.0 The Blue Dog and The Race Spot's 30.05.2020 Kaja Loot DS1 4 4 15
Course virtuelle Togo Traction 2020, pikk rada 29.05.2020 Lloyd Clark DB 2 19 42
Course virtuelle Togo Traction 2020, lühike rada 29.05.2020 Lloyd Clark DB 18 60 47
Course virtuelle Togo Traction 2020, lühike rada 29.05.2020 Lloyd Clark DC 15 43 33
Course virtuelle Togo Traction 2020, pikk rada 29.05.2020 Lloyd Clark DC 20 46 31
Course virtuelle Togo Traction 2020, lühike rada 29.05.2020 Keidi Mäe DC 27 43 21
Course virtuelle Togo Traction 2020, lühike rada 29.05.2020 Keidi Mäe DC 27 4 0
Course virtuelle Togo Traction 2020, lühike rada 29.05.2020 Lloyd Clark DS1 5 44 52
Course virtuelle Togo Traction 2020, lühike rada 29.05.2020 Lloyd Clark DS1 9 44 40
Course virtuelle Togo Traction 2020, lühike rada 29.05.2020 Virve Vuks DS1 16 44 33
Course virtuelle Togo Traction 2020, lühike rada 29.05.2020 Kaja Loot DS1 17 44 32
Course virtuelle Togo Traction 2020, lühike rada 29.05.2020 Kaja Loot DS1 38 44 11
Course virtuelle Togo Traction 2020, lühike rada 29.05.2020 Virve Vuks DS1 42 44 7
Course virtuelle Togo Traction 2020, pikk rada 29.05.2020 Lloyd Clark DS2 1 2 31
Virtuellt RUN with your DOG 24.05.2020 Lloyd Clark DCM 0 389 15
Virtuellt RUN with your DOG 24.05.2020 Keidi Mäe DCW 0 389 15
Fitmin Non-stop dogwear Virtual Race 2 23.05.2020 Lloyd Clark DBM 10 36 31
Fitmin Non-stop dogwear Virtual Race 2 23.05.2020 Lloyd Clark DBM 16 36 25
Fitmin Non-stop dogwear Virtual Race 2 23.05.2020 Lloyd Clark DCM 34 60 31
Fitmin Non-stop dogwear Virtual Race 2 23.05.2020 Kaja Loot DCW 67 92 30
Fitmin Non-stop dogwear Virtual Race 2 23.05.2020 Keidi Mäe DCW 72 92 25
Fitmin Non-stop dogwear Virtual Race 2 23.05.2020 Virve Vuks DCW 76 92 21
Fitmin Non-stop dogwear Virtual Race 2 23.05.2020 Lloyd Clark DS1 13 34 26
Fitmin Non-stop dogwear Virtual Race 2 23.05.2020 Lloyd Clark DS1 14 34 25
Fitmin Non-stop dogwear Virtual Race 2 23.05.2020 Virve Vuks DS1 29 34 10
Fitmin Non-stop dogwear Virtual Race 2 23.05.2020 Kaja Loot DS1 30 34 9
Virtual Race by FCC 17.05.2020 Lloyd Clark DB 5 99 107
Virtual Race by FCC 17.05.2020 Taivo Kangilaski DB 57 99 47
Virtual Race by FCC 17.05.2020 Rene Kangilaski DB 69 99 35
Virtual Race by FCC 17.05.2020 Keidi Mäe DC 146 225 84
Virtual Race by FCC 17.05.2020 Virve Vuks DC 184 225 46
Virtual Race by FCC 17.05.2020 Kaja Loot DC 190 225 40
Virtual Race by FCC 17.05.2020 Lloyd Clark DS1 9 25 21
Virtual Race by FCC 17.05.2020 Virve Vuks DS1 21 25 9
Virtual Race by FCC 17.05.2020 Kaja Loot DS1 22 25 8
Lithuanian Open - Virtual Race 16.05.2020 Lloyd Clark DBM 2 19 42
LightCross Virtual Race 2020 16.05.2020 Lloyd Clark DBM 7 27 29
Lithuanian Open - Virtual Race 16.05.2020 Taivo Kangilaski DBM 12 19 12
Lithuanian Open - Virtual Race 16.05.2020 Raido Laidla DCM 18 18 5
Lithuanian Open - Virtual Race 16.05.2020 Kaja Loot DCW 14 16 7
Lithuanian Open - Virtual Race 16.05.2020 Virve Vuks DCW 15 16 6
LightCross Virtual Race 2020 16.05.2020 Keidi Mäe DCW 32 89 62
LightCross Virtual Race 2020 16.05.2020 Keidi Mäe DCW 32 89 0
LightCross Virtual Race 2020 16.05.2020 Lloyd Clark DS1 2 3 26
Lithuanian Open - Virtual Race 16.05.2020 Richard Põldmaa DS1 19 30 16
Lithuanian Open - Virtual Race 16.05.2020 Kaja Loot DS1 26 30 9
Lithuanian Open - Virtual Race 16.05.2020 Virve Vuks DS1 27 30 8
Lithuanian Open - Virtual Race 16.05.2020 Lloyd Clark DS2 13 30 22
1ª Corrida Virtual Phisiodog 2020 15.05.2020 Keidi Mäe DC 26 73 52
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Lloyd Clark DBM 1 12 41
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Taivo Kangilaski DBM 5 12 20
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Rene Kangilaski DBM 7 12 14
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Hardi Riis DBM 8 12 11
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Alice Lindlo DBW 15 20 10
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Tarvo Siim DCM 2 11 34
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Lloyd Clark DCM 5 11 19
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Lauri Pugast DCM 8 11 10
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Raido Laidla DCM 9 11 7
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Keidi Mäe DCW 14 22 13
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Virve Vuks DCW 16 22 11
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Kaja Loot DCW 18 22 9
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Anu Raja DS1 4 10 21
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Richard Põldmaa DS1 5 10 18
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Virve Vuks DS1 9 10 6
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Kaja Loot DS1 10 10 5
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Lloyd Clark DS2 3 14 31
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Richard Põldmaa DS2 4 14 25
Wirtualna Złota Pyra dla Super Leo / Virtual Race for Leo 10.05.2020 Lloyd Clark DBM 1 4 33
Wirtualna Złota Pyra dla Super Leo / Virtual Race for Leo 10.05.2020 Lloyd Clark DCM 19 29 15
Wirtualna Złota Pyra dla Super Leo / Virtual Race for Leo 10.05.2020 Keidi Mäe DCW 29 36 12
Wirtualna Złota Pyra dla Super Leo / Virtual Race for Leo 10.05.2020 Virve Vuks DCW 33 36 8
Wirtualna Złota Pyra dla Super Leo / Virtual Race for Leo 10.05.2020 Kaja Loot DCW 36 36 5
Wirtualna Złota Pyra dla Super Leo / Virtual Race for Leo 10.05.2020 Virve Vuks DS1 15 16 6
Wirtualna Złota Pyra dla Super Leo / Virtual Race for Leo 10.05.2020 Kaja Loot DS1 16 16 5
Wirtualna Złota Pyra dla Super Leo / Virtual Race for Leo 10.05.2020 Lloyd Clark DS2 1 2 31
Darth Dogs Fest (Night Edition) 2020 08.05.2020 Alina Liski DBW RNB 4 5 10
Darth Dogs Fest (Night Edition) 2020 08.05.2020 Alina Liski DS2 RNB 2 2 25
OnLine Dryland "Мы помним" 2020 05.05.2020 Alina Liski DBW RNB 8 14 13
OnLine Dryland "Мы помним" 2020 05.05.2020 Virve Vuks DCW 14 19 10
OnLine Dryland "Мы помним" 2020 05.05.2020 Kaja Loot DCW 15 19 9
OnLine Dryland "Мы помним" 2020 05.05.2020 Virve Vuks DS1 8 10 9
OnLine Dryland "Мы помним" 2020 05.05.2020 Kaja Loot DS1 9 10 6
OnLine Dryland "Мы помним" 2020 05.05.2020 Alina Liski DS2 4 4 15
Virtual Race Crazy Dogs 03.05.2020 Kaja Loot DCW 111 158 52
Virtual Race Crazy Dogs 03.05.2020 Virve Vuks DCW 114 158 49
Virtual Race Crazy Dogs 03.05.2020 Anu Raja DS1 W 11 27 21
Virtual Race Crazy Dogs 03.05.2020 Virve Vuks DS1 W 18 27 14
Virtual Race Crazy Dogs 03.05.2020 Kaja Loot DS1 W 25 27 7
Darth dogs fest 2020 17.04.2020 Alina Liski DBW RNB 8 16 15
Darth dogs fest 2020 17.04.2020 Kaja Loot DCW 12 24 17
Darth dogs fest 2020 17.04.2020 Virve Vuks DCW 24 24 5
Darth dogs fest 2020 17.04.2020 Kaja Loot DS1 5 6 14
Darth dogs fest 2020 17.04.2020 Alina Liski DS2 3 7 19
Пасхальный OnLine забег 2020 06.04.2020 Hardi Riis DBM 0 14 15
Пасхальный OnLine забег 2020 06.04.2020 Alina Liski DBW 0 15 15
Пасхальный OnLine забег 2020 06.04.2020 Virve Vuks DCW 0 19 15
Пасхальный OnLine забег 2020 06.04.2020 Kaja Loot DCW 0 19 15
Пасхальный OnLine забег 2020 06.04.2020 Virve Vuks DS1 0 3 15
Пасхальный OnLine забег 2020 06.04.2020 Kaja Loot DS1 0 3 15
Пасхальный OnLine забег 2020 06.04.2020 Alina Liski DS2 0 5 15
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Richard Põldmaa TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Anu Raja TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Hardi Riis TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Kaja Loot TRAINING 0 19 5
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Lloyd Clark TRAINING 0 19 5
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Helle Kaljula TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Mariin Kaljula TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Kristen Kreek TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Kert Kreek TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Martin Kreek TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Tarvo Siim TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Noora Aaslav-Kaasik TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Uku Aaslav-Kaasik TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Ülle Aaslav-Kaasik TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Marit Kuus TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Randel Kuus TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Aigar Kuus TRAINING 0 19 10
Russkij Sever 2020 | IFSS World Cup 31.01-01.02.2020 Richard Põldmaa Sp4 RNB 1 17 102
Dodkepu.lv winter canicross 2020 11.01.2020 Tarvo Siim DCM V 1 6 35
Dodkepu.lv winter canicross 2020 11.01.2020 Anu Raja DCW V 3 6 23
Põhjamaiste kelgukoerte veokatse 2019 30.11-01.12.2019 Uku Aaslav-Kaasik VEO1 1 4 20
Põhjamaiste kelgukoerte veokatse 2019 30.11-01.12.2019 Mariin Kaljula VEO1 1 3 20
Põhjamaiste kelgukoerte veokatse 2019 30.11-01.12.2019 Richard Põldmaa VEO1 1 3 20
Jämi SM World Cup Race 2019 04-05.11.2019 Taivo Kangilaski DBM 7 9 32
Latvian Open, IFSS Dryland World Cup 2019/2020 race 02-03.11.2019 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 7 82
Latvian Open, IFSS Dryland World Cup 2019/2020 race 02-03.11.2019 Hardi Riis DBM RNB 5 7 40
Latvian Open, IFSS Dryland World Cup 2019/2020 race 02-03.11.2019 Noora Aaslav-Kaasik DCK1 2 5 66
Latvian Open, IFSS Dryland World Cup 2019/2020 race 02-03.11.2019 Randel Kuus DCK2 2 8 72
Latvian Open, IFSS Dryland World Cup 2019/2020 race 02-03.11.2019 Rene Kangilaski DCK2 4 8 48
Latvian Open, IFSS Dryland World Cup 2019/2020 race 02-03.11.2019 Aigar Kuus DCM 3 11 66
Latvian Open, IFSS Dryland World Cup 2019/2020 race 02-03.11.2019 Tarvo Siim DCM V 1 5 78
Latvian Open, IFSS Dryland World Cup 2019/2020 race 02-03.11.2019 Lloyd Clark DCM V 5 5 36
Latvian Open, IFSS Dryland World Cup 2019/2020 race 02-03.11.2019 Richard Põldmaa DR4 RNB 1 7 82
Latvian Open, IFSS Dryland World Cup 2019/2020 race 02-03.11.2019 Uku Aaslav-Kaasik DS2 RNB 4 6 44
Ipsoni krossijooks 26.10.2019 Aigar Kuus DCM 1 8 37
Ipsoni krossijooks 26.10.2019 Tarvo Siim DCM 3 8 25
Ipsoni krossijooks 26.10.2019 Raido Laidla DCM 6 8 13
Ipsoni krossijooks 26.10.2019 Marit Kuus DCW 9 13 9
Balto Sügiskross 2019 19-20.10.2019 Lloyd Clark DBM 5 8 42
Balto Sügiskross 2019 19-20.10.2019 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 8 84
Balto Sügiskross 2019 19-20.10.2019 Hardi Riis DBM RNB 5 8 42
Balto Sügiskross 2019 19-20.10.2019 Noora Aaslav-Kaasik DCK1 4 9 50
Balto Sügiskross 2019 19-20.10.2019 Kristen Kreek DCK1 7 9 32
Balto Sügiskross 2019 19-20.10.2019 Kert Kreek DCK1 8 9 26
Balto Sügiskross 2019 19-20.10.2019 Randel Kuus DCK2 2 6 68
Balto Sügiskross 2019 19-20.10.2019 Rene Kangilaski DCK2 4 6 44
Balto Sügiskross 2019 19-20.10.2019 Aigar Kuus DCM 2 10 76
Balto Sügiskross 2019 19-20.10.2019 Lauri Pugast DCM 7 10 34
Balto Sügiskross 2019 19-20.10.2019 Lloyd Clark DCM V 6 6 32
Balto Sügiskross 2019 19-20.10.2019 Marite Piho DCW 6 6 32
Balto Sügiskross 2019 19-20.10.2019 Kaja Loot DCW V 10 11 22
Balto Sügiskross 2019 19-20.10.2019 Virve Vuks DCW V 11 11 20
Balto Sügiskross 2019 19-20.10.2019 Richard Põldmaa DR4 RNB 2 5 66
Balto Sügiskross 2019 19-20.10.2019 Marit Kuus DS1 W 3 3 50
Balto Sügiskross 2019 19-20.10.2019 Alina Liski DS2 3 3 50
Balto Sügiskross 2019 19-20.10.2019 Mariin Kaljula DS2 RNB 3 8 60
Balto Sügiskross 2019 19-20.10.2019 Uku Aaslav-Kaasik DS2 RNB 5 8 42
Balto Sügiskross 2019 19-20.10.2019 Martin Kreek DS2 RNB 7 8 30
Balto Sügiskross 2019 19-20.10.2019 Richard Põldmaa DSM1 RNB 5 10 46
Balto Sügiskross 2019 19-20.10.2019 Marite Piho DSW RNB 3 5 54
Balto Sügiskross 2019 19-20.10.2019 Ene Ehrlich DSW RNB 4 5 42
ICF European Championship 16-21 of October 2019 Chevetogne, Belgium 16-17.10.2019 Tarvo Siim DCM V 31 48 59
Pro Plan Estonian Dryland Cup IV etapp, Koeru koertesprint 06.10.2019 Randel Kuus DCK1 2 5 28
Pro Plan Estonian Dryland Cup IV etapp, Koeru koertesprint 06.10.2019 Aigar Kuus DCM 2 9 32
Pro Plan Estonian Dryland Cup IV etapp, Koeru koertesprint 06.10.2019 Lauri Pugast DCM 6 9 14
Pro Plan Estonian Dryland Cup IV etapp, Koeru koertesprint 06.10.2019 Marit Kuus DS1 6 6 11
Pro Plan Estonian Dryland Cup IV etapp, Koeru koertesprint 06.10.2019 Richard Põldmaa DS1 RNB 1 5 34
Pro Plan Estonian Dryland Cup IV etapp, Koeru koertesprint 06.10.2019 Ene Ehrlich DS1 RNB 4 5 16
Pro Plan Estonian Dryland Cup IV etapp, Koeru koertesprint 06.10.2019 Ene Ehrlich DS1 RNB 5 5 13
Pro Plan Estonian Dryland Cup IV etapp, Koeru koertesprint 06.10.2019 Alina Liski DS2 2 2 25
Pro Plan Estonian Dryland Cup IV etapp, Koeru koertesprint 06.10.2019 Richard Põldmaa DS2 RNB 2 5 28
Pro Plan Estonian Dryland Weekend 2019 04-07.10.2019 Lloyd Clark DBM 5 9 78
Pro Plan Estonian Dryland Weekend 2019 04-07.10.2019 Taivo Kangilaski DBM 6 9 66
Pro Plan Estonian Dryland Weekend 2019 04-07.10.2019 Rene Kangilaski DCK1 1 1 65
Pro Plan Estonian Dryland Weekend 2019 04-07.10.2019 Raido Laidla DCM 1 5 146
Pro Plan Estonian Dryland Weekend 2019 04-07.10.2019 Tarvo Siim DCM 5 5 62
Pro Plan Estonian Dryland Weekend 2019 04-07.10.2019 Kaja Loot DCW 6 6 54
Be Racedog Night Race 2019 21-22.09.2019 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 5 78
Be Racedog Night Race 2019 21-22.09.2019 Tarvo Siim DCM 2 10 76
Be Racedog Night Race 2019 21-22.09.2019 Lauri Pugast DCM 6 10 40
Be Racedog Night Race 2019 21-22.09.2019 Richard Põldmaa DS1 3 8 60
Be Racedog Night Race 2019 21-22.09.2019 Richard Põldmaa DS2 3 8 60
Pro Plan Estonian Dryland Cup III etapp, Tallinna koertesprint 15.09.2019 Lloyd Clark DB open 2 8 31
Pro Plan Estonian Dryland Cup III etapp, Tallinna koertesprint 15.09.2019 Taivo Kangilaski DB RNB 1 5 34
Pro Plan Estonian Dryland Cup III etapp, Tallinna koertesprint 15.09.2019 Randel Kuus DCK1 1 7 36
Pro Plan Estonian Dryland Cup III etapp, Tallinna koertesprint 15.09.2019 Rene Kangilaski DCK1 3 7 24
Pro Plan Estonian Dryland Cup III etapp, Tallinna koertesprint 15.09.2019 Raido Laidla DCM 1 11 40
Pro Plan Estonian Dryland Cup III etapp, Tallinna koertesprint 15.09.2019 Tarvo Siim DCM 2 11 34
Pro Plan Estonian Dryland Cup III etapp, Tallinna koertesprint 15.09.2019 Aigar Kuus DCM 3 11 28
Pro Plan Estonian Dryland Cup III etapp, Tallinna koertesprint 15.09.2019 Lauri Pugast DCM 7 11 13
Pro Plan Estonian Dryland Cup III etapp, Tallinna koertesprint 15.09.2019 Lloyd Clark DCM 9 11 7
Pro Plan Estonian Dryland Cup III etapp, Tallinna koertesprint 15.09.2019 Kaja Loot DCW 11 11 5
Pro Plan Estonian Dryland Cup III etapp, Tallinna koertesprint 15.09.2019 Richard Põldmaa DS1 RNB 1 7 36
Pro Plan Estonian Dryland Cup III etapp, Tallinna koertesprint 15.09.2019 Alina Liski DS2 3 3 20
Garkalnes rudens ķepas 2019 08.09.2019 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 5 34
Garkalnes rudens ķepas 2019 08.09.2019 Richard Põldmaa DBM RNB 2 5 28
Garkalnes rudens ķepas 2019 08.09.2019 Rene Kangilaski DCK2 4 4 15
Garkalnes rudens ķepas 2019 08.09.2019 Tarvo Siim DCM V 1 3 32
Garkalnes rudens ķepas 2019 08.09.2019 Richard Põldmaa DS1 RNB 1 2 31
Stirnu Buks, 3.etapp 2019 Krimulda 07.09.2019 Tarvo Siim DCM V 1 5 34
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Lloyd Clark DBM 2 4 27
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 7 36
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Rene Kangilaski DCK1 4 4 15
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Raido Laidla DCM 1 11 40
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Tarvo Siim DCM 3 11 28
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Lauri Pugast DCM 5 11 19
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Lloyd Clark DCM 9 11 7
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Egle Rebane-Klemm DCW 4 8 19
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Kaja Loot DCW 6 8 13
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Anu Raja DS1 4 6 17
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Richard Põldmaa DS1 RNB 1 6 35
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Richard Põldmaa DS2 2 7 30
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Alice Lindlo TRAINING 1 1 5
ZKK BIATLONS AR SUNI 2019 27.07.2019 Raido Laidla DBIM 1 10 39
ZKK BIATLONS AR SUNI 2019 27.07.2019 Tarvo Siim DBIM 10 10 5
ZKK BIATLONS AR SUNI 2019 27.07.2019 Anu Raja DBIW 6 9 14
Karjala Tšempionivõistlused 2019 30.06.2019 Taivo Kangilaski DBM 1 10 39
Karjala Tšempionivõistlused 2019 30.06.2019 Rene Kangilaski DCK2 4 6 15
Baltosummer 2019 09.06.2019 Mariin Kaljula Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Raido Laidla Matk 0 22 0
Baltosummer 2019 09.06.2019 Lloyd Clark Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Virve Vuks Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Chrisse Soome Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Richard Põldmaa Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Noora Aaslav-Kaasik Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Ülle Aaslav-Kaasik Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Uku Aaslav-Kaasik Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Kristen Kreek Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Kert Kreek Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Kairi Kreek Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Martin Kreek Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Helle Kaljula Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Margus Harak Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Anu Raja Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Tarvo Siim Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Marit Kuus Matk 0 20 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Aigar Kuus Matk 0 22 5
Pro Plan Estonian Dryland Cup I etapp, Palivere II koertesprint 02.06.2019 Lloyd Clark DBM 1 5 34
Pro Plan Estonian Dryland Cup I etapp, Palivere II koertesprint 02.06.2019 Taivo Kangilaski DBM 2 5 28
Pro Plan Estonian Dryland Cup I etapp, Palivere II koertesprint 02.06.2019 Richard Põldmaa DBM 3 5 22
Pro Plan Estonian Dryland Cup I etapp, Palivere II koertesprint 02.06.2019 Rene Kangilaski DCK1 5 8 16
Pro Plan Estonian Dryland Cup I etapp, Palivere II koertesprint 02.06.2019 Irina Liski DCK2 7 8 10
Pro Plan Estonian Dryland Cup I etapp, Palivere II koertesprint 02.06.2019 Raido Laidla DCM 1 10 39
Pro Plan Estonian Dryland Cup I etapp, Palivere II koertesprint 02.06.2019 Tarvo Siim DCM 2 10 33
Pro Plan Estonian Dryland Cup I etapp, Palivere II koertesprint 02.06.2019 Lauri Pugast DCM 4 10 21
Pro Plan Estonian Dryland Cup I etapp, Palivere II koertesprint 02.06.2019 Lloyd Clark DCM 5 10 18
Pro Plan Estonian Dryland Cup I etapp, Palivere II koertesprint 02.06.2019 Egle Rebane-Klemm DCW 1 7 36
Pro Plan Estonian Dryland Cup I etapp, Palivere II koertesprint 02.06.2019 Kaja Loot DCW 6 7 12
Pro Plan Estonian Dryland Cup I etapp, Palivere II koertesprint 02.06.2019 Anu Raja DS1 3 5 22
Pro Plan Estonian Dryland Cup I etapp, Palivere II koertesprint 02.06.2019 Richard Põldmaa DS1 RNB 1 4 33
Pro Plan Estonian Dryland Cup I etapp, Palivere II koertesprint 02.06.2019 Alina Liski DS2 2 4 27
Pro Plan Estonian Dryland Cup I etapp, Palivere II koertesprint 02.06.2019 Marite Piho DS2 RNB 3 3 20
Pro Plan Estonian Dryland Cup I etapp, Palivere II koertesprint 02.06.2019 Alice Lindlo TRAINING 1 3 5
White Nights 2019 / Baltic Cup 2.etapp 24-25.05.2019 Lloyd Clark DBM 1 13 94
White Nights 2019 / Baltic Cup 2.etapp 24-25.05.2019 Taivo Kangilaski DBM 2 13 82
White Nights 2019 / Baltic Cup 2.etapp 24-25.05.2019 Rene Kangilaski DCK2 4 6 22
White Nights 2019 / Baltic Cup 2.etapp 24-25.05.2019 Tarvo Siim DCM V 6 8 36
White Nights 2019 / Baltic Cup 2.etapp 24-25.05.2019 Lloyd Clark DCM V 7 8 30
White Nights 2019 / Baltic Cup 2.etapp 24-25.05.2019 Anu Raja DS1 W 5 9 44
White Nights 2019 / Baltic Cup 2.etapp 24-25.05.2019 Richard Põldmaa DS2 RNB1 1 15 98
Latvian Open Dryland Championship 2019 / IFSS WC / Baltic Cup 1.etapp 11-12.05.2019 Taivo Kangilaski DBMV RNB 1 5 113
Latvian Open Dryland Championship 2019 / IFSS WC / Baltic Cup 1.etapp 11-12.05.2019 Noora Aaslav-Kaasik DCK1 5 8 57
Latvian Open Dryland Championship 2019 / IFSS WC / Baltic Cup 1.etapp 11-12.05.2019 Tarvo Siim DCM 2 6 93
Latvian Open Dryland Championship 2019 / IFSS WC / Baltic Cup 1.etapp 11-12.05.2019 Anu Raja DS1 7 8 45
Latvian Open Dryland Championship 2019 / IFSS WC / Baltic Cup 1.etapp 11-12.05.2019 Richard Põldmaa DS1 RNB 4 9 65
Latvian Open Dryland Championship 2019 / IFSS WC / Baltic Cup 1.etapp 11-12.05.2019 Ülle Aaslav-Kaasik DS1 RNB 5 9 59
Latvian Open Dryland Championship 2019 / IFSS WC / Baltic Cup 1.etapp 11-12.05.2019 Marite Piho DS1 RNB 8 9 41
Latvian Open Dryland Championship 2019 / IFSS WC / Baltic Cup 1.etapp 11-12.05.2019 Ene Ehrlich DS1 RNB 9 9 35
Latvian Open Dryland Championship 2019 / IFSS WC / Baltic Cup 1.etapp 11-12.05.2019 Richard Põldmaa DS2 RNB 3 10 84
Latvian Open Dryland Championship 2019 / IFSS WC / Baltic Cup 1.etapp 11-12.05.2019 Jaanus Kaljula DS2 RNB 5 10 61
Latvian Open Dryland Championship 2019 / IFSS WC / Baltic Cup 1.etapp 11-12.05.2019 Uku Aaslav-Kaasik DS2 RNB 7 10 49
Lietuvos sostinių taurė 2019, 2.etapp 04.05.2019 Lloyd Clark DBM 3 9 26
Ipsoni krossijooks mai 2019 01.05.2019 Raido Laidla DCM 1 10 39
Ipsoni krossijooks mai 2019 01.05.2019 Tarvo Siim DCM 2 10 33
Ipsoni krossijooks mai 2019 01.05.2019 Lauri Pugast DCM 3 10 27
Ipsoni krossijooks mai 2019 01.05.2019 Anu Raja DCW 5 13 21
Ripo Rati Ķegumā 2019 27.04.2019 Taivo Kangilaski DBM 6 7 22
Ripo Rati Ķegumā 2019 27.04.2019 Tarvo Siim DCM 2 7 40
Ripo Rati Ķegumā 2019 27.04.2019 Anu Raja DS1 3 6 33
Ripo Rati Ķegumā 2019 27.04.2019 Richard Põldmaa DS2 1 7 46
Koerte luitekross ja luiteretk 2019 21.04.2019 Lauri Pugast DCM 3 11 28
Koerte luitekross ja luiteretk 2019 21.04.2019 Tarvo Siim DCM V 2 6 29
Koerte luitekross ja luiteretk 2019 21.04.2019 Chrisse Soome DCW 6 19 24
Koerte luitekross ja luiteretk 2019 21.04.2019 Anu Raja DCW V 3 12 29
Koerte luitekross ja luiteretk 2019 21.04.2019 Kaja Loot DCW V 7 12 14
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Ülle Aaslav-Kaasik DBW RNB 3 5 22
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Alice Lindlo DBW RNB 4 5 16
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Noora Aaslav-Kaasik DCK1 1 1 30
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Randel Kuus DCK2 2 3 26
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Remi Edur DCK3 4 5 16
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Irina Liski DCK3 5 5 13
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Raido Laidla DCM 1 4 33
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Aigar Kuus DCM 2 4 27
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Chrisse Soome DCW 4 7 18
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Kaja Loot DCW 7 7 9
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Anu Raja DS1 4 4 15
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Richard Põldmaa DS1 RNB 1 7 36
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Uku Aaslav-Kaasik DS1 RNB 2 7 30
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Ene Ehrlich DS1 RNB 5 7 15
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Marite Piho DS1 RNB 7 7 9
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Alina Liski DS2 2 4 27
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Marge Perri DS2 3 4 21
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Richard Põldmaa DS2 RNB 1 4 33
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Jaanus Kaljula DS2 RNB 2 4 27
Lietuvos sostinių taurė 2019, 1.etapp 13.04.2019 Lloyd Clark DBM 4 11 22
Lietuvos sostinių taurė 2019, 1.etapp 13.04.2019 Lloyd Clark DCM 9 14 10
Lietuvos sostinių taurė 2019, 1.etapp 13.04.2019 Lloyd Clark DCM 12 16 9
Zalie Gurki 2019 13.04.2019 Richard Põldmaa DS2 3 16 33
Янтарная Шлейка 30-31.03.2019 Taivo Kangilaski DBM 1 5 68
Stirnu Buks, 1.etapp 2019 Carnikava 30.03.2019 Tarvo Siim DCM V 1 6 35
Stirnu Buks, 1.etapp 2019 Carnikava 30.03.2019 Anu Raja DCW V 1 6 35
Янтарная Шлейка 30-31.03.2019 Richard Põldmaa DS1 1 3 64
Янтарная Шлейка 30-31.03.2019 Richard Põldmaa DS2 1 3 64
Noskrien ziemu V etapp Jaunolaine 10.03.2019 Tarvo Siim DCM V 1 6 35
Noskrien ziemu V etapp Jaunolaine 10.03.2019 Anu Raja DCW V 1 3 32
ERSATZTERMIN Werfenweng 23-24.02.2019 Lloyd Clark Sp2 1 1 60
Baltic Winter Sprint 2019 16-17.02.2019 Tarvo Siim SM2 1 1 65
Baltic Winter Sprint 2019 16-17.02.2019 Richard Põldmaa SM2 RNB 1 3 69
Baltic Winter Sprint 2019 16-17.02.2019 Lloyd Clark Sp2 2 3 52
Baltic Winter Sprint 2019 16-17.02.2019 Alina Liski Sp2 3 3 40
Baltic Winter Sprint 2019 16-17.02.2019 Mariin Kaljula Sp2 RNB 1 6 75
Baltic Winter Sprint 2019 16-17.02.2019 Egle Rebane-Klemm SW1 5 6 33
Noskrien ziemu III etapp Salacgrīva 26.01.2019 Raido Laidla DCM 2 8 31
Noskrien ziemu III etapp Salacgrīva 26.01.2019 Lauri Pugast DCM 7 8 10
Noskrien ziemu III etapp Salacgrīva 26.01.2019 Tarvo Siim DCM V 1 3 32
Noskrien ziemu III etapp Salacgrīva 26.01.2019 Anu Raja DCW V 2 4 27
Russkij Sever 2019 IFSS World Cup 12-13.01.2019 Richard Põldmaa SW1 RNB 6 11 42
Noskrien ziemu II etapp Limbaźi 06.01.2019 Lauri Pugast DCM 3 6 23
Noskrien ziemu I etapp Priekuli 16.12.2018 Tarvo Siim DCM V 1 2 31
Noskrien ziemu I etapp Priekuli 16.12.2018 Anu Raja DCW V 2 3 26
WSA dryland WC 2018, Šamorí 17-18.11.2018 Taivo Kangilaski DBMV 2 9 89
WSA dryland WC 2018, Šamorí 17-18.11.2018 Richard Põldmaa DS1 1 6 100
Latvian Open Dryland Championship 2018 / BC finaal / IFSS WCup 10-11.11.2018 Lloyd Clark DBMV 2 5 66
Latvian Open Dryland Championship 2018 / BC finaal / IFSS WCup 10-11.11.2018 Taivo Kangilaski DBMV RNB 1 3 79
Latvian Open Dryland Championship 2018 / BC finaal / IFSS WCup 10-11.11.2018 Lauri Pugast DCM 9 13 28
Latvian Open Dryland Championship 2018 / BC finaal / IFSS WCup 10-11.11.2018 Tarvo Siim DCM V 2 4 64
Latvian Open Dryland Championship 2018 / BC finaal / IFSS WCup 10-11.11.2018 Lloyd Clark DCM V 4 4 40
Latvian Open Dryland Championship 2018 / BC finaal / IFSS WCup 10-11.11.2018 Anu Raja DS1 8 11 30
Latvian Open Dryland Championship 2018 / BC finaal / IFSS WCup 10-11.11.2018 Richard Põldmaa DS2 RNB 2 11 83
Latvian Open Dryland Championship 2018 / BC finaal / IFSS WCup 10-11.11.2018 Mariin Kaljula DS2 RNB 4 11 54
Latvian Open Dryland Championship 2018 / BC finaal / IFSS WCup 10-11.11.2018 Jaanus Kaljula DS2 RNB 5 11 48
Keila krossijooks, sügis 2018 28.10.2018 Lauri Pugast DCM 3 9 26
IFFS Dryland EC, 2018 Nybro 26-27.10.2018 Lloyd Clark DBMV 18 22 43
IFFS Dryland EC, 2018 Nybro 26-27.10.2018 Tarvo Siim DCM V 10 13 41
IFFS Dryland EC, 2018 Nybro 26-27.10.2018 Lloyd Clark DCM V 12 13 37
Jämi SM World Cup Race 2018 13-14.10.2018 Taivo Kangilaski DBM 10 12 24
Jämi SM World Cup Race 2018 13-14.10.2018 Rene Kangilaski DCK2 6 10 40
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Lloyd Clark DBM 5 7 40
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 8 84
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Alice Lindlo DBW RNB 7 9 32
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Randel Kuus DCK2 4 10 52
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Rene Kangilaski DCK2 7 10 34
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Tarvo Siim DCM 1 13 94
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Lauri Pugast DCM 10 13 26
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Lloyd Clark DCM 12 13 22
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Kaja Loot DCW V 5 6 38
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Marit Kuus DS1 5 7 40
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Richard Põldmaa DS1 RNB 1 2 72
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Richard Põldmaa DS2 RNB 2 7 70
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Mariin Kaljula DS2 RNB 3 7 58
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Jaanus Kaljula DS2 RNB 4 7 46
Stirnu Buks, 4.etapp 2018 29.09.2018 Tarvo Siim DCM V 1 6 35
Be Racedog Night Race 2018 / BC 4.etapp / IFSS WCup 22-23.09.2018 Lloyd Clark DBM 4 7 46
Be Racedog Night Race 2018 / BC 4.etapp / IFSS WCup 22-23.09.2018 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 5 78
Be Racedog Night Race 2018 / BC 4.etapp / IFSS WCup 22-23.09.2018 Tarvo Siim DCM 3 10 64
Be Racedog Night Race 2018 / BC 4.etapp / IFSS WCup 22-23.09.2018 Lauri Pugast DCM 7 10 34
Be Racedog Night Race 2018 / BC 4.etapp / IFSS WCup 22-23.09.2018 Lloyd Clark DCM 8 10 28
Be Racedog Night Race 2018 / BC 4.etapp / IFSS WCup 22-23.09.2018 Richard Põldmaa DS1 8 11 30
Be Racedog Night Race 2018 / BC 4.etapp / IFSS WCup 22-23.09.2018 Richard Põldmaa DS2 1 4 76
Estonian Dryland CUP 2018, Ebavere 16.09.2018 Taivo Kangilaski DBM 1 2 31
Estonian Dryland CUP 2018, Ebavere 16.09.2018 Lloyd Clark DBM 2 2 25
Estonian Dryland CUP 2018, Ebavere 16.09.2018 Alice Lindlo DBW 4 4 15
Estonian Dryland CUP 2018, Ebavere 16.09.2018 Randel Kuus DCK2 2 3 26
Estonian Dryland CUP 2018, Ebavere 16.09.2018 Rene Kangilaski DCK2 3 3 20
Estonian Dryland CUP 2018, Ebavere 16.09.2018 Lauri Pugast DCM 2 4 27
Estonian Dryland CUP 2018, Ebavere 16.09.2018 Lloyd Clark DCM 4 4 15
Estonian Dryland CUP 2018, Ebavere 16.09.2018 Kaja Loot DCW 8 8 7
Estonian Dryland CUP 2018, Ebavere 16.09.2018 Richard Põldmaa DS1 5 9 17
Estonian Dryland CUP 2018, Ebavere 16.09.2018 Anu Raja DS1 6 9 14
Estonian Dryland CUP 2018, Ebavere 16.09.2018 Richard Põldmaa DS2 2 5 28
Estonian Dryland CUP 2018, Ebavere 16.09.2018 Alina Liski DS2 5 5 13
Ohkolan Syyskisat 2018 15.09.2018 Taivo Kangilaski DBM 5 8 26
Ohkolan Syyskisat 2018 15.09.2018 Rene Kangilaski DCK2 3 7 34
Ohkolan Syyskisat 2018 15.09.2018 Lauri Pugast DCM 7 7 19
Garkalnes Rudens Ķepas 2018 08.09.2018 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 5 34
Garkalnes Rudens Ķepas 2018 08.09.2018 Rene Kangilaski DCK1 4 7 18
Garkalnes Rudens Ķepas 2018 08.09.2018 Richard Põldmaa DS1 RNB 1 2 31
Garkalnes Rudens Ķepas 2018 08.09.2018 Richard Põldmaa DS2 RNB 2 6 29
Estonian Dryland CUP 2018, öine Viljandimaa 18.08.2018 Taivo Kangilaski DBM 1 1 30
Estonian Dryland CUP 2018, öine Viljandimaa 18.08.2018 Alice Lindlo DBW 5 6 14
Estonian Dryland CUP 2018, öine Viljandimaa 18.08.2018 Rene Kangilaski DCK2 2 2 25
Estonian Dryland CUP 2018, öine Viljandimaa 18.08.2018 Kaja Loot DCW 7 7 9
Estonian Dryland CUP 2018, öine Viljandimaa 18.08.2018 Richard Põldmaa DS1 4 8 19
Estonian Dryland CUP 2018, öine Viljandimaa 18.08.2018 Anu Raja DS1 7 8 10
Estonian Dryland CUP 2018, öine Viljandimaa 18.08.2018 Richard Põldmaa DS2 2 4 27
Trophee Des Montagne 2018 04-13.08.2018 Tarvo Siim DCM V 8 35 340
ZKK biatlons ar suni'2018 28.07.2018 Lloyd Clark DBIM V 2 6 29
ZKK biatlons ar suni'2018 28.07.2018 Lloyd Clark DBIM V 4 6 17
Baltosummer 2018 matk ja suvepäev 16.06.2018 Noora Aaslav-Kaasik Matk 0 19 5
Baltosummer 2018 matk ja suvepäev 16.06.2018 Ülle Aaslav-Kaasik Matk 0 19 5
Baltosummer 2018 matk ja suvepäev 16.06.2018 Uku Aaslav-Kaasik Matk 0 19 5
Baltosummer 2018 matk ja suvepäev 16.06.2018 Tarvo Siim Matk 0 19 5
Baltosummer 2018 matk ja suvepäev 16.06.2018 Anu Raja Matk 0 19 5
Baltosummer 2018 matk ja suvepäev 16.06.2018 Rene Kangilaski Matk 0 19 5
Baltosummer 2018 matk ja suvepäev 16.06.2018 Erik Kangilaski Matk 0 19 5
Baltosummer 2018 matk ja suvepäev 16.06.2018 Taivo Kangilaski Matk 0 19 5
Baltosummer 2018 matk ja suvepäev 16.06.2018 Triin Tammiste Matk 0 19 5
Baltosummer 2018 matk ja suvepäev 16.06.2018 Richard Põldmaa Matk 0 19 5
Baltosummer 2018 matk ja suvepäev 16.06.2018 Margus Harak Matk 0 19 5
Baltosummer 2018 matk ja suvepäev 16.06.2018 Marit Kuus Matk 0 19 5
Baltosummer 2018 matk ja suvepäev 16.06.2018 Aigar Kuus Matk 0 19 5
Baltosummer 2018 matk ja suvepäev 16.06.2018 Jaanus Kaljula Matk 0 19 5
Baltosummer 2018 matk ja suvepäev 16.06.2018 Helle Kaljula Matk 0 19 5
Baltosummer 2018 matk ja suvepäev 16.06.2018 Mariin Kaljula Matk 0 19 5
Baltosummer 2018 matk ja suvepäev 16.06.2018 Alina Liski Matk 0 19 5
Baltosummer 2018 matk ja suvepäev 16.06.2018 Alice Lindlo Matk 0 19 5
White Nights 2018 / BC 3.etapp / IFSS WCup 28-29.05.2018 Taivo Kangilaski DBMV RNB 1 10 88
White Nights 2018 / BC 3.etapp / IFSS WCup 28-29.05.2018 Richard Põldmaa DS1 RNB1 1 7 82
White Nights 2018 / BC 3.etapp / IFSS WCup 28-29.05.2018 Jaanus Kaljula DS2 RNB1 3 13 70
White Nights 2018 / BC 3.etapp / IFSS WCup 28-29.05.2018 Richard Põldmaa DS2 RNB2 2 13 82
Ripo Rati Ķegumā 2018, 19.05.2018. 19-20.05.2018 Taivo Kangilaski DBM RNB 4 5 42
Ripo Rati Ķegumā 2018, 19.05.2018. 19-20.05.2018 Richard Põldmaa DS1 RNB 1 1 70
Ripo Rati Ķegumā 2018, 19.05.2018. 19-20.05.2018 Jaanus Kaljula DS2 RNB 1 5 80
Ripo Rati Ķegumā 2018, 19.05.2018. 19-20.05.2018 Mariin Kaljula DS2 RNB 2 5 68
Ripo Rati Ķegumā 2018, 19.05.2018. 19-20.05.2018 Richard Põldmaa DS2 RNB 3 5 54
Estonian Dryland CUP 2018, Keila 12.05.2018 Taivo Kangilaski DBM 2 4 27
ВЕСЕННИЙ ДРАЙВ 12-13.05.2018 Richard Põldmaa DBMV 2 5 56
Estonian Dryland CUP 2018, Keila 12.05.2018 Alice Lindlo DBW 7 9 11
Estonian Dryland CUP 2018, Keila 12.05.2018 Rene Kangilaski DCK2 3 4 21
Estonian Dryland CUP 2018, Keila 12.05.2018 Lauri Pugast DCM 2 4 27
Estonian Dryland CUP 2018, Keila 12.05.2018 Anu Raja DS1 2 5 28
ВЕСЕННИЙ ДРАЙВ 12-13.05.2018 Richard Põldmaa DS1 2 3 52
Estonian Dryland CUP 2018, Keila 12.05.2018 Alina Liski DS1 5 5 13
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 6 35
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Alice Lindlo DBW RNB 2 4 27
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Mariin Kaljula DBW RNB 3 4 21
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Rene Kangilaski DCK1 1 7 36
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Noora Aaslav-Kaasik DCK1 5 7 15
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Lauri Pugast DCM 6 9 14
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Kaja Loot DCW V 3 4 21
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Alina Liski DS1 4 4 15
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Richard Põldmaa DS1 RNB1 1 3 32
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Mariin Kaljula DS2 RNB 3 6 23
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Richard Põldmaa DS2 RNB1 1 6 35
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Jaanus Kaljula DS2 RNB1 2 6 29
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Ülle Aaslav-Kaasik DS2 RNB1 4 6 17
Keila krossijooks, kevad 2018 01.05.2018 Lauri Pugast DCM 5 13 21
Keila krossijooks, kevad 2018 01.05.2018 Annika Juursoo DCW 9 13 9
Kaunas District Mayor Cup 2018 / BC 2.etapp / IFSS WCup 28-29.04.2018 Taivo Kangilaski DBWV RNB 1 8 84
Kaunas District Mayor Cup 2018 / BC 2.etapp / IFSS WCup 28-29.04.2018 Rene Kangilaski DCK2 4 14 60
Kaunas District Mayor Cup 2018 / BC 2.etapp / IFSS WCup 28-29.04.2018 Richard Põldmaa DS1 RNB 2 5 66
Kaunas District Mayor Cup 2018 / BC 2.etapp / IFSS WCup 28-29.04.2018 Richard Põldmaa DS2 RNB1 2 9 74
Kaunas District Mayor Cup 2018 / BC 2.etapp / IFSS WCup 28-29.04.2018 Jaanus Kaljula DS2 RNB1 3 9 62
Kaunas District Mayor Cup 2018 / BC 2.etapp / IFSS WCup 28-29.04.2018 Mariin Kaljula DS2 RNB1 4 9 50
Uzvelc mani kalnā 2018 22.04.2018 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 3 32
Ohkolan Kevätkisa 2018 21.04.2018 Lauri Pugast DCM 7 13 15
Koerte luitekross 2018, Pärnumaal 15.04.2018 Lauri Pugast DCM 4 10 21
Koerte luitekross 2018, Pärnumaal 15.04.2018 Tarvo Siim DCM V 1 9 38
Koerte luitekross 2018, Pärnumaal 15.04.2018 Ülle Aaslav-Kaasik DCM V 3 5 22
Wieliszew Cup 2018 / BC 1.etapp / IFSS WCup 14-15.04.2018 Taivo Kangilaski DBM RNB 2 16 88
Stirnu Buks, 1.etapp 2018 14.04.2018 Tarvo Siim DCM V 1 7 36
Zaļie gurķi 2018 07.04.2018 Taivo Kangilaski DBM 5 12 20
Zaļie gurķi 2018 07.04.2018 Lauri Pugast DCM 6 18 23
Янтарная Шлейка-Покорение гор 2 25.03.2018 Jaanus Kaljula DS2 1 4 33
WSA World Championship SVEG 2018 08-10.03.2018 Richard Põldmaa Sp2 14 18 42
Latvian Winter Championship 2018 03-04.03.2018 Tarvo Siim SM1 1 3 74
Latvian Winter Championship 2018 03-04.03.2018 Richard Põldmaa SM1 RNB 4 9 50
Latvian Winter Championship 2018 03-04.03.2018 Uku Aaslav-Kaasik SM1 RNB 5 9 44
Latvian Winter Championship 2018 03-04.03.2018 Richard Põldmaa Sp2 RNB 2 4 64
Latvian Winter Championship 2018 03-04.03.2018 Ülle Aaslav-Kaasik Sp4 RNB 2 4 64
Latvian Winter Championship 2018 03-04.03.2018 Jaanus Kaljula Sp4 RNB 3 4 52
Latvian Winter Championship 2018 03-04.03.2018 Mariin Kaljula Sp4 RNB 4 4 40
Ohkolan Talvikisa 2018 22.02.2018 Lauri Pugast SM1 RNB 11 13 7
IFSS World Championship Dryland 2017 25-26.11.2017 Taivo Kangilaski DBMV RNB 4 7 61
IFSS World Championship Dryland 2017 25-26.11.2017 Aigar Kuus DCM 17 30 61
IFSS World Championship Dryland 2017 25-26.11.2017 Tarvo Siim DCM V 18 22 43
IFSS World Championship Dryland 2017 25-26.11.2017 Richard Põldmaa DS1 RNB 12 16 43
IFSS World Championship Dryland 2017 25-26.11.2017 Mariin Kaljula DS2 RNB 7 19 67
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Taivo Kangilaski DBM RNB 2 15 86
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Alice Lindlo DBW RNB 9 15 32
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Randel Kuus DCK1 3 10 64
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Rene Kangilaski DCK1 8 10 28
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Hendrik Kuus DCK2 6 8 36
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Aigar Kuus DCM 1 15 98
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Tarvo Siim DCM 3 15 74
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Richard Põldmaa DS1 RNB 2 7 70
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Mariin Kaljula DS2 RNB 2 11 78
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Jaanus Kaljula DS2 RNB 4 11 54
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Richard Põldmaa DS2 RNB 7 11 36
Keila krossijooks sügis 29.10.2017 Tarvo Siim DCM 1 8 37
Keila krossijooks sügis 29.10.2017 Aigar Kuus DCM 2 8 31
Keila krossijooks sügis 29.10.2017 Annika Juursoo DCW 7 9 11
Nybro Draget 2017 28-29.10.2017 Taivo Kangilaski DBM 2 5 66
Lietuvos sostinių taurė 2017, IV etap 28.10.2017 Richard Põldmaa DS1 RNB 4 6 17
BE Racedog Night Race 21.10.2017 Taivo Kangilaski DBMJ 2 3 26
BE Racedog Night Race 21.10.2017 Tarvo Siim DCM 1 8 37
BE Racedog Night Race 21.10.2017 Richard Põldmaa DS2 1 3 32
CaniCross Generale ECF2017 15-16.10.2017 Tarvo Siim DCM 12 35 71
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Taivo Kangilaski DBM RNB 2 9 99
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Chrisse Soome DBW 4 9 65
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Alice Lindlo DBW RNB 5 9 59
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Randel Kuus DCK1 3 11 81
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Rene Kangilaski DCK1 6 11 57
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Noora Aaslav-Kaasik DCK1 10 11 37
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Hendrik Kuus DCK2 8 11 45
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Aigar Kuus DCM 2 14 109
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Richard Põldmaa DS1 RNB 1 8 114
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Mariin Kaljula DS1 RNB 7 8 45
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Mariin Kaljula DS2 RNB1 2 7 95
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Jaanus Kaljula DS2 RNB1 3 7 73
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Uku Aaslav-Kaasik DS2 RNB1 5 7 55
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Richard Põldmaa DS2 RNB1 7 7 21
Baltic Cup 2017 30.09-01.10.2017 Taivo Kangilaski DBMV RNB 1 4 66
Baltic Cup 2017 30.09-01.10.2017 Rene Kangilaski DCK1 3 6 46
Baltic Cup 2017 30.09-01.10.2017 Tarvo Siim DCM 3 7 48
Baltic Cup 2017 30.09-01.10.2017 Aigar Kuus DCM 4 7 36
Baltic Cup 2017 30.09-01.10.2017 Richard Põldmaa DS1 1 8 74
Baltic Cup 2017 30.09-01.10.2017 Jaanus Kaljula DS2 2 5 56
Baltic Cup 2017 30.09-01.10.2017 Mariin Kaljula DS2 3 5 44
Janakkala Cross 2017 23.09.2017 Taivo Kangilaski DBM 2 10 33
Stinu Buks 6 23.09.2017 Tarvo Siim DCM V 1 5 34
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Taivo Kangilaski DBM 3 5 22
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Triin Tammiste DBW 7 7 9
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Randel Kuus DCK1 1 4 33
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Rene Kangilaski DCK1 3 4 21
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Noora Aaslav-Kaasik DCK1 4 4 15
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Hendrik Kuus DCK2 6 9 14
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Aigar Kuus DCM 2 11 34
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Tarvo Siim DCM 3 11 28
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Lauri Pugast DCM 6 11 16
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Chrisse Soome DCW 3 8 25
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Annika Juursoo DCW 5 8 16
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Richard Põldmaa DS1 RNB 1 5 34
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Alice Lindlo DS1 RNB 4 5 16
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Jaanus Kaljula DS2 1 7 36
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Jaanus Kaljula DS2 2 7 30
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Richard Põldmaa DS2 3 7 24
Ripo Rati Rudenī 09.09.2017 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 3 32
Ripo Rati Rudenī 09.09.2017 Rene Kangilaski DCK1 4 9 20
Ripo Rati Rudenī 09.09.2017 Jaanus Kaljula DS2 RNB 1 6 35
Ripo Rati Rudenī 09.09.2017 Mariin Kaljula DS2 RNB 2 6 29
Stinu Buks 4 19.08.2017 Tarvo Siim DCM V 1 3 32
Stinu Buks 3 29.07.2017 Tarvo Siim DCM V 1 7 36
Baltosummer 2017 laste jooks 15.07.2017 Hendrik Kuus Pulka 1-4 1 6 35
Baltosummer 2017 laste jooks 15.07.2017 Rene Kangilaski Pulka 1-4 2 6 29
Baltosummer 2017 laste jooks 15.07.2017 Randel Kuus Pulka 1-4 5 6 14
Baltosummer 2017 laste jooks 15.07.2017 Noora Aaslav-Kaasik Pulka 1-4 6 6 11
Baltosummer 2017 teatevõistlus 15.07.2017 Erik Kangilaski RELAY 1 4 33
Baltosummer 2017 teatevõistlus 15.07.2017 Uku Aaslav-Kaasik RELAY 2 4 27
Baltosummer 2017 teatevõistlus 15.07.2017 Aigar Kuus RELAY 2 4 27
Baltosummer 2017 teatevõistlus 15.07.2017 Chrisse Soome RELAY 2 4 27
Baltosummer 2017 teatevõistlus 15.07.2017 Marit Kuus RELAY 3 4 21
Baltosummer 2017 teatevõistlus 15.07.2017 Tarvo Siim RELAY 3 4 21
Baltosummer 2017 teatevõistlus 15.07.2017 Triin Tammiste RELAY 4 4 15
Baltosummer 2017 teatevõistlus 15.07.2017 Ülle Aaslav-Kaasik RELAY 4 4 15
Baltosummer 2017 teatevõistlus 15.07.2017 Astrid Rõigas RELAY 4 4 15
Happy Dog 20.06.2017 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 3 32
Happy Dog 20.06.2017 Erik Kangilaski DBM RNB 2 3 26
Happy Dog 20.06.2017 Rene Kangilaski DCK1 2 6 29
Happy Dog 20.06.2017 Tarvo Siim DCM 2 10 33
Happy Dog 20.06.2017 Jaanus Kaljula DS2 1 5 34
White Nights 2017 / БЕЛЫЕ НОЧИ 2017 03-04.06.2017 Erik Kangilaski DBM RNB 17 19 12
White Nights 2017 / БЕЛЫЕ НОЧИ 2017 03-04.06.2017 Taivo Kangilaski DBMV 1 7 82
White Nights 2017 / БЕЛЫЕ НОЧИ 2017 03-04.06.2017 Richard Põldmaa DS1 RNB 2 5 66
White Nights 2017 / БЕЛЫЕ НОЧИ 2017 03-04.06.2017 Jaanus Kaljula DS2 RNB 1 13 94
Stirnu Buks 2 29.05.2017 Tarvo Siim DCM V 1 6 35
ВЕСЕННИЙ ДРАЙВ 14.05.2017 Richard Põldmaa DS1 1 4 33
Kaunas District Major Cup 01.05.2017 Taivo Kangilaski DBMV 1 4 33
Kaunas District Major Cup 01.05.2017 Rene Kangilaski DCK1 2 8 31
Keila krossijooks 3km 2017 kevad 01.05.2017 Tarvo Siim DCM 1 14 43
Keila krossijooks 3km 2017 kevad 01.05.2017 Aigar Kuus DCM 2 14 37
Keila krossijooks 3km 2017 kevad 01.05.2017 Lauri Pugast DCM 6 14 19
Keila krossijooks 3km 2017 kevad 01.05.2017 Annika Juursoo DCW 4 15 26
Keila krossijooks 3km 2017 kevad 01.05.2017 Marit Kuus DCW 5 15 23
Keila krossijooks 3km 2017 kevad 01.05.2017 Ülle Aaslav-Kaasik DCW 7 15 17
Keila krossijooks 3km 2017 kevad 01.05.2017 Triin Tammiste DCW 10 15 10
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 9 86
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Erik Kangilaski DBM RNB 2 9 74
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Rene Kangilaski DCK1 5 9 44
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Noora Aaslav-Kaasik DCK1 9 9 20
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Hendrik Kuus DCK2 5 9 44
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Aigar Kuus DCM 1 15 98
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Tarvo Siim DCM 3 15 74
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Lauri Pugast DCM 6 15 50
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Ülle Aaslav-Kaasik DCW 6 9 38
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Richard Põldmaa DS1 RNB 3 7 58
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Alice Lindlo DS1 RNB 4 7 46
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Jaanus Kaljula DS2 RNB 2 12 80
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Uku Aaslav-Kaasik DS2 RNB 4 12 56
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Maret Pajus DS2 RNB 10 12 24
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Marit Kuus DS2 RNB 11 12 22
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Maret Pajus DS2 RNB 12 12 20
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 4 33
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Erik Kangilaski DBM RNB 2 4 27
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Marit Kuus DBW RNB 2 5 28
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Marit Kuus DBW RNB 3 5 22
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Randel Kuus DCK1 3 4 21
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Rene Kangilaski DCK1 4 4 15
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Hendrik Kuus DCK2 1 3 32
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Aigar Kuus DCM 1 6 35
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Tarvo Siim DCM V 3 5 22
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Chrisse Soome DCW 4 8 19
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Alice Lindlo DCW J 3 5 22
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Annika Juursoo DCW V 2 8 31
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Ülle Aaslav-Kaasik DCW V 4 8 19
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Anu Raja DS1 2 2 25
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Jaanus Kaljula DS1 RNB 1 7 36
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Richard Põldmaa DS1 RNB 2 7 30
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Alice Lindlo DS1 RNB 3 7 24
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Jaanus Kaljula DS2 RNB 2 12 35
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Uku Aaslav-Kaasik DS2 RNB 4 12 23
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Richard Põldmaa DS2 RNB 6 12 17
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Triin Tammiste DS2 RNB 12 12 5
Ohkolan Kevätkisa 2017 22.04.2017 Taivo Kangilaski DBM 2 4 27
Ohkolan Kevätkisa 2017 22.04.2017 Erik Kangilaski DBM 4 4 15
Ohkolan Kevätkisa 2017 22.04.2017 Rene Kangilaski DCK1 8 12 11
Rannametsa Luitekross 2017 16.04.2017 Aigar Kuus DCM 3 11 28
Rannametsa Luitekross 2017 16.04.2017 Tarvo Siim DCM V 1 11 40
Rannametsa Luitekross 2017 16.04.2017 Marit Kuus DCW 12 24 17
Rannametsa Luitekross 2017 16.04.2017 Triin Tammiste DCW 19 24 10
Rannametsa Luitekross 2017 16.04.2017 Alice Lindlo DCW J 3 5 22
Rannametsa Luitekross 2017 16.04.2017 Ülle Aaslav-Kaasik DCW V 3 9 26
Rannametsa Luitekross 2017 16.04.2017 Annika Juursoo DCW V 6 9 14
Kanikross Stirnu Bukā maijā BŪS! 15.04.2017 Tarvo Siim DCM V 1 10 39
Zaļie Gurķi 2017 08.04.2017 Randel Kuus DCK1 2 8 31
Zaļie Gurķi 2017 08.04.2017 Hendrik Kuus DCK2 6 12 17
Zaļie Gurķi 2017 08.04.2017 Tarvo Siim DCM 3 13 30
Zaļie Gurķi 2017 08.04.2017 Aigar Kuus DCM 4 13 24
Zaļie Gurķi 2017 08.04.2017 Richard Põldmaa DS1 1 6 35
Zaļie Gurķi 2017 08.04.2017 Marit Kuus DS1 5 6 14
Wieliszew CUP 2017 01-02.04.2017 Taivo Kangilaski DBM RNB 2 7 70
Wieliszew CUP 2017 01-02.04.2017 Erik Kangilaski DBM RNB 8 8 12
Wieliszew CUP 2017 01-02.04.2017 Rene Kangilaski DCK1 11 11 20
Wieliszew CUP 2017 01-02.04.2017 Tarvo Siim DCM 4 10 52
Wieliszew CUP 2017 01-02.04.2017 Jaanus Kaljula DS2 RNB 4 11 54
Wieliszew CUP 2017 01-02.04.2017 Richard Põldmaa DS2 RNB 8 11 30
Гонка " Янтарная шлейка 2 " покорение гор 25.03.2017 Richard Põldmaa DS1 RNB 1 1 30
Гонка " Янтарная шлейка 2 " покорение гор 25.03.2017 Jaanus Kaljula DS2 RNB 1 2 31
World Championship Long Distance 2017 07-08.03.2017 Ülle Aaslav-Kaasik Pulka 1-4 1 18 144
Latvian Winter Championship 2017 18-19.02.2017 Tarvo Siim SM1 4 9 50
Latvian Winter Championship 2017 18-19.02.2017 Richard Põldmaa SM1 RNB 3 7 58
Latvian Winter Championship 2017 18-19.02.2017 Aigar Kuus Sp2 RNB 2 3 62
Latvian Winter Championship 2017 18-19.02.2017 Jaanus Kaljula Sp4 RNB 2 7 70
Baltos sügiskross 2016 05-06.11.2016 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 10 88
Baltos sügiskross 2016 05-06.11.2016 Erik Kangilaski DBM RNB 3 10 64
Baltos sügiskross 2016 05-06.11.2016 Hendrik Kuus DCK1 7 14 42
Baltos sügiskross 2016 05-06.11.2016 Randel Kuus DCK1 10 14 28
Baltos sügiskross 2016 05-06.11.2016 Rene Kangilaski DCK1 12 14 24
Baltos sügiskross 2016 05-06.11.2016 Tarvo Siim DCM 3 11 66
Baltos sügiskross 2016 05-06.11.2016 Aigar Kuus DCM 4 11 54
Baltos sügiskross 2016 05-06.11.2016 Lauri Pugast DCM 6 11 42
Baltos sügiskross 2016 05-06.11.2016 Marit Kuus DCW 8 10 28
Baltos sügiskross 2016 05-06.11.2016 Annika Juursoo DCW V 3 5 54
Baltos sügiskross 2016 05-06.11.2016 Astrid Rõigas DCW V 4 5 42
Baltos sügiskross 2016 05-06.11.2016 Alice Lindlo DS1 RNB 4 6 44
Baltos sügiskross 2016 05-06.11.2016 Richard Põldmaa DS1 RNB 5 6 38
Baltos sügiskross 2016 05-06.11.2016 Jaanus Kaljula DS2 RNB1 1 9 86
Baltos sügiskross 2016 05-06.11.2016 Uku Aaslav-Kaasik DS2 RNB1 4 9 50
Baltos sügiskross 2016 05-06.11.2016 Helle Kaljula DS2 RNB1 10 10 10
Keila krossijooks 3km 2016 sügis 30.10.2016 Lauri Pugast DCM 1 9 38
Keila krossijooks 3km 2016 sügis 30.10.2016 Marit Kuus DCW 5 15 23
Keila krossijooks 3km 2016 sügis 30.10.2016 Annika Juursoo DCW 6 15 20
Keila krossijooks 3km 2016 sügis 30.10.2016 Ülle Aaslav-Kaasik DCW 14 15 6
Latvian Open Dryland Championship 2016 22-23.10.2016 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 14 101
Latvian Open Dryland Championship 2016 22-23.10.2016 Randel Kuus DCK1 5 8 42
Latvian Open Dryland Championship 2016 22-23.10.2016 Rene Kangilaski DCK1 6 8 36
Latvian Open Dryland Championship 2016 22-23.10.2016 Hendrik Kuus DCK2 5 15 56
Latvian Open Dryland Championship 2016 22-23.10.2016 Aigar Kuus DCM 2 10 76
Latvian Open Dryland Championship 2016 22-23.10.2016 Lauri Pugast DCM 3 10 64
Latvian Open Dryland Championship 2016 22-23.10.2016 Tarvo Siim DCM V 3 6 61
Latvian Open Dryland Championship 2016 22-23.10.2016 Ülle Aaslav-Kaasik DCW 13 15 24
Latvian Open Dryland Championship 2016 22-23.10.2016 Richard Põldmaa DS1 RNB 5 8 47
Latvian Open Dryland Championship 2016 22-23.10.2016 Jaanus Kaljula DS2 RNB 1 9 86
Latvian Open Dryland Championship 2016 22-23.10.2016 Uku Aaslav-Kaasik DS2 RNB 4 9 55
Latvian Open Dryland Championship 2016 22-23.10.2016 Helle Kaljula DS2 RNB 6 9 38
Latvian Open Dryland Championship 2016 22-23.10.2016 Marit Kuus DS2 RNB2 3 6 61
European Championship Canicross & Bikejöring 15-16.10.2016 Tarvo Siim DCM V 13 39 77
Янтарный След / Jantarni sled 08-09.10.2016 Richard Põldmaa DS2 4 10 42
Baltic Cup 2016 Belarus 01-02.10.2016 Tarvo Siim DCM 4 12 56
Baltic Cup 2016 Belarus 01-02.10.2016 Aigar Kuus DCM 8 12 32
Baltic Cup 2016 Belarus 01-02.10.2016 Richard Põldmaa DS1 RNB 3 6 56
Baltic Cup 2016 Belarus 01-02.10.2016 Jaanus Kaljula DS2 RNB 1 8 84
Rudens taurė 2016 24.09.2016 Richard Põldmaa DS2 6 18 23
Osennii Draiv 17-18.09.2016 Taivo Kangilaski DBMV RNB 3 7 48
Osennii Draiv 17-18.09.2016 Richard Põldmaa DS2 RNB 1 17 92
Osennii Draiv 17-18.09.2016 Helle Kaljula DS2 RNB 12 17 20
Trophée Des Montagnes 2016, “OZ” etaps 08-17.08.2016 Tarvo Siim DCM V 10 36 310
Baltosummer 2016 teatevõistlus 11.06.2016 Taivo Kangilaski RELAY 1 3 32
Baltosummer 2016 teatevõistlus 11.06.2016 Marit Kuus RELAY 1 3 32
Baltosummer 2016 teatevõistlus 11.06.2016 Aigar Kuus RELAY 1 3 32
Baltosummer 2016 teatevõistlus 11.06.2016 Lauri Pugast RELAY 2 3 26
Baltosummer 2016 teatevõistlus 11.06.2016 Tarvo Siim RELAY 2 3 26
Baltosummer 2016 teatevõistlus 11.06.2016 Helle Kaljula RELAY 2 3 26
Baltosummer 2016 teatevõistlus 11.06.2016 Richard Põldmaa RELAY 3 3 20
Baltosummer 2016 teatevõistlus 11.06.2016 Jaanus Kaljula RELAY 3 3 20
Keila krossijooks 3km 2016 01.05.2016 Lauri Pugast DCM 2 12 35
Keila krossijooks 3km 2016 01.05.2016 Margus Veer DCM 10 12 7
Baltic Cup 2016 II etapp / IFSS World Cup 30.04-01.05.2016 Hendrik Kuus DCK1 2 5 66
Baltic Cup 2016 II etapp / IFSS World Cup 30.04-01.05.2016 Randel Kuus DCK1 3 5 54
Baltic Cup 2016 II etapp / IFSS World Cup 30.04-01.05.2016 Aigar Kuus DCM 6 9 38
Baltic Cup 2016 II etapp / IFSS World Cup 30.04-01.05.2016 Marit Kuus DCW 12 16 28
Baltic Cup 2016 II etapp / IFSS World Cup 30.04-01.05.2016 Jaanus Kaljula DS2 RNB 2 8 72
Baltic Cup 2016 II etapp / IFSS World Cup 30.04-01.05.2016 Helle Kaljula DS2 RNB2 5 7 40
Baltic Cup 2016 II etapp / IFSS World Cup 30.04-01.05.2016 Helle Kaljula DS2 RNB2 6 7 34
Rannametsa Koerte Luitekross 2016 17.04.2016 Aigar Kuus DCM 5 12 20
Rannametsa Koerte Luitekross 2016 17.04.2016 Lauri Pugast DCM 6 12 17
Rannametsa Koerte Luitekross 2016 17.04.2016 Tarvo Siim DCM V 2 15 38
Rannametsa Koerte Luitekross 2016 17.04.2016 Marit Kuus DCW 7 16 18
Rannametsa Koerte Luitekross 2016 17.04.2016 Ülle Aaslav-Kaasik DCW V 3 15 32
Stirnu buks 2016 16.04.2016 Tarvo Siim DCM 3 10 27
Stirnu buks 2016 16.04.2016 Aigar Kuus DCM 6 10 15
Stirnu buks 2016 16.04.2016 Ülle Aaslav-Kaasik DCW 3 9 26
Stirnu buks 2016 16.04.2016 Marit Kuus DCW 6 9 14
Racedog CUP 2016 09-10.04.2016 Randel Kuus DCK1 9 12 26
Racedog CUP 2016 09-10.04.2016 Hendrik Kuus DCK1 11 12 22
Racedog CUP 2016 09-10.04.2016 Tarvo Siim DCM 2 12 80
Racedog CUP 2016 09-10.04.2016 Lauri Pugast DCM 9 12 26
Racedog CUP 2016 09-10.04.2016 Aigar Kuus DCM 11 12 22
Racedog CUP 2016 09-10.04.2016 Marit Kuus DCW 5 8 42
Racedog CUP 2016 09-10.04.2016 Jaanus Kaljula DS2 RNB 1 6 80
Racedog CUP 2016 09-10.04.2016 Uku Aaslav-Kaasik DS2 RNB 3 6 56
Ruunaa Race 11-13.03.2016 Ülle Aaslav-Kaasik MD6 RNB1 1 7 128
Latvian Winter Championship 2016 27-28.02.2016 Tarvo Siim SM1 3 4 42
Latvian Winter Championship 2016 27-28.02.2016 Uku Aaslav-Kaasik SM1 RNB 4 6 34
Latvian Winter Championship 2016 27-28.02.2016 Aigar Kuus SM1 RNB 6 6 22
Latvian Winter Championship 2016 27-28.02.2016 Ülle Aaslav-Kaasik SW1 RNB 1 6 70
Keila krossijooks 3km sügis 01.11.2015 Lauri Pugast DCM 2 13 5
Keila krossijooks 3km sügis 01.11.2015 Margus Veer DCM 10 13 5
Keila krossijooks 3km sügis 01.11.2015 Ülle Aaslav-Kaasik DCW 4 16 5
Läti meistrivõistlused / Baltic Cup IV etapp 24-25.10.2015 Tarvo Siim DCM 4 13 58
Läti meistrivõistlused / Baltic Cup IV etapp 24-25.10.2015 Ülle Aaslav-Kaasik DR4 RNB 1 3 74
Läti meistrivõistlused / Baltic Cup IV etapp 24-25.10.2015 Jaanus Kaljula DR4 RNB 2 3 62
Läti meistrivõistlused / Baltic Cup IV etapp 24-25.10.2015 Uku Aaslav-Kaasik DS2 RNB 3 10 64
Läti meistrivõistlused / Baltic Cup IV etapp 24-25.10.2015 Helle Kaljula DS2 RNB 8 10 28
Balto Sügiskross 2015 / Baltic Cup III etapp 10-11.10.2015 Randel Kuus DCK1 2 5 66
Balto Sügiskross 2015 / Baltic Cup III etapp 10-11.10.2015 Hendrik Kuus DCK1 3 5 54
Balto Sügiskross 2015 / Baltic Cup III etapp 10-11.10.2015 Lauri Pugast DCM 7 12 38
Balto Sügiskross 2015 / Baltic Cup III etapp 10-11.10.2015 Tarvo Siim DCM V 2 5 66
Balto Sügiskross 2015 / Baltic Cup III etapp 10-11.10.2015 Ülle Aaslav-Kaasik DR4 RNB 1 3 74
Balto Sügiskross 2015 / Baltic Cup III etapp 10-11.10.2015 Jaanus Kaljula DR4 RNB 2 3 62
Balto Sügiskross 2015 / Baltic Cup III etapp 10-11.10.2015 Alice Lindlo DS1 RNB 4 7 46
Balto Sügiskross 2015 / Baltic Cup III etapp 10-11.10.2015 Aigar Kuus DS1 RNB 7 7 19
Balto Sügiskross 2015 / Baltic Cup III etapp 10-11.10.2015 Uku Aaslav-Kaasik DS2 RNB1 3 5 54
Balto Sügiskross 2015 / Baltic Cup III etapp 10-11.10.2015 Helle Kaljula DS2 RNB1 4 5 42
Balto Sügiskross 2015 / Baltic Cup III etapp 10-11.10.2015 Liina Lind DS2 RNB2 5 5 36
Racedog Canicross 2015 06.09.2015 Lauri Pugast DCM 7 12 14
Racedog Canicross 2015 06.09.2015 Tarvo Siim DCM V 2 3 26
Racedog Canicross 2015 06.09.2015 Anu Raja DCW 8 8 7
SDRQ 4th Pointscore Race 2015 05-06.09.2015 Mariin Kaljula DS2 2 4 54
Baltosummer 2015 teatevõistlus 06.06.2015 Mariin Kaljula RELAY 1 6 35
Baltosummer 2015 teatevõistlus 06.06.2015 Tarvo Siim RELAY 1 6 35
Baltosummer 2015 teatevõistlus 06.06.2015 Lauri Pugast RELAY 2 6 29
Baltosummer 2015 teatevõistlus 06.06.2015 Maret Pajus RELAY 2 6 29
Baltosummer 2015 teatevõistlus 06.06.2015 Aigar Kuus RELAY 3 6 23
Baltosummer 2015 teatevõistlus 06.06.2015 Helle Kaljula RELAY 3 6 23
Baltosummer 2015 teatevõistlus 06.06.2015 Anu Raja RELAY 5 6 14
Racedog Cup 2015 / IFSS World Cup 02.05.2015 Hendrik Kuus DCK1 6 9 24
Racedog Cup 2015 / IFSS World Cup 02.05.2015 Tarvo Siim DCM 4 7 28
Racedog Cup 2015 / IFSS World Cup 02.05.2015 Aigar Kuus DCM 6 7 22
Racedog Cup 2015 / IFSS World Cup 02.05.2015 Mariin Kaljula DS2 RNB 1 7 46
Racedog Cup 2015 / IFSS World Cup 02.05.2015 Maret Pajus DS2 RNB 2 7 40
Racedog Cup 2015 / IFSS World Cup 02.05.2015 Helle Kaljula DS2 RNB 5 7 25
Keila krossijooks 3km 01.05.2015 Tarvo Siim DCM 2 12 5
Keila krossijooks 3km 01.05.2015 Aigar Kuus DCM 5 12 5
Keila krossijooks 3km 01.05.2015 Lauri Pugast DCM 6 12 5
Keila krossijooks 7km 01.05.2015 Ülle Aaslav-Kaasik DCW 2 3 5
Keila krossijooks 3km 01.05.2015 Anu Raja DCW 6 12 5
Baltic Cup 2015 I etapp / IFSS World Cup 25-26.04.2015 Tarvo Siim DCM V 2 3 62
Baltic Cup 2015 I etapp / IFSS World Cup 25-26.04.2015 Mariin Kaljula DR4 RNB 4 8 48
Baltic Cup 2015 I etapp / IFSS World Cup 25-26.04.2015 Maret Pajus DS2 RNB1 3 7 58
Baltic Cup 2015 I etapp / IFSS World Cup 25-26.04.2015 Helle Kaljula DS2 RNB1 4 7 49
Baltic Cup 2015 I etapp / IFSS World Cup 25-26.04.2015 Mariin Kaljula DS2 RNB2 2 7 70
Baltic Cup 2015 I etapp / IFSS World Cup 25-26.04.2015 Maret Pajus DS2 RNB2 3 7 58
Rannametsa Koerte Luitekross 2015 19.04.2015 Aigar Kuus DCM 7 14 16
Rannametsa Koerte Luitekross 2015 19.04.2015 Tarvo Siim DCM V 3 12 29
Rannametsa Koerte Luitekross 2015 19.04.2015 Astrid Rõigas DCW V 3 12 29
Rannametsa Koerte Luitekross 2015 19.04.2015 Tiia Sinimeri DCW V 11 12 6

P* Participants in class